Startlistor / Entry List

Startlistor  2019 ¦ Entry List 2019

 

För att se 2019 startlista klicka här¦To see the 2019 entry list click here

HERRAR / MEN

CIFUENTES Horacio ARG
LEVENKO Andreas AUT
NUYTINCK Cedric BEL
DEVOS Robin BEL
DEVOS Laurens BEL
SAMSONOV Vladimir BLR
KHANIN Aliaksandr BLR
PLATONOV Pavel BLR
CALDERANO Hugo BRA
TSUBOI Gustavo BRA
JOUTI Eric BRA
ISHIY Vitor BRA
GACINA Andrej CRO
PUCAR Tomislav CRO
KOJIC Frane CRO
GROTH Jonathan DEN
LIND Anders DEN
ZHAI Yujia ^^ DEN
WU Jiaji ^ DOM
DRINKHALL Paul ENG
PITCHFORD Liam ENG
WALKER Samuel ENG
JARVIS Tom ENG
BAGGALEY Andrew ENG
ROBLES Alvaro ESP
CANTERO Jesus ESP
MACHADO Carlos ESP
CABALLERO Carlos ESP
VILCHEZ Miguel ESP
FRANCO Carlos ESP
NAUMI Alex FIN
GAUZY Simon FRA
LEBESSON Emmanuel FRA
AKKUZU Can FRA
FLORE Tristan FRA
LANDRIEU Andrea FRA
CASSIN Alexandre FRA
ROLLAND Jules FRA
DE NODREST Leo FRA
HACHARD Antoine FRA
ANGLES Enzo FRA
BROSSIER Benjamin FRA
OUAICHE Stephane FRA
SALIFOU Abdel-Kader FRA
BOULOUSSA Mehdi FRA
FRANZISKA Patrick GER
DUDA Benedikt GER
MEISSNER Cedric GER
OVTCHAROV Dimitrij GER
LAKATOS Tamas HUN
ECSEKI Nandor HUN
SZUDI Adam HUN
TAUBER Michael ISR
HARIMOTO Tomokazu JPN
MIZUTANI Jun JPN
NIWA Koki JPN
OIKAWA Mizuki JPN
JIN Takuya JPN
UDA Yukiya JPN
MORIZONO Masataka JPN
YOSHIDA Masaki JPN
MACHI Asuka JPN
MATSUSHIMA Sora JPN
GERASSIMENKO Kirill KAZ
GLOD Eric LUX
MLADENOVIC Luka LUX
HAUG Borgar NOR
DIAW Ibrahima SEN
JORGIC Darko SLO
KOZUL Deni SLO
OSIRO Pedro SUI
TSCHANZ Cedric SUI
PERSSON Jon SWE
KALLBERG Anton SWE
KARLSSON Kristian SWE
FALCK Mattias SWE
MOREGARD Truls SWE
RANEFUR Elias SWE
LUNDQVIST Jens SWE
GERELL Par SWE
NORDBERG Hampus SWE
BRODD Viktor SWE
ARVIDSSON Simon SWE
BERGLUND Simon SWE
FRIIS Martin SWE
SODERLUND Hampus SWE
ERIKSSON Anders SWE
AKERSTROM Fabian SWE
ANDERSSON Harald SWE
SANDSTROM Per SWE
HJORT Anton ^^ SWE
MCDONALD Jonatan SWE
TANVIRIYAVECHAKUL Padasak THA
WISUTMAYTHANGKOON Supanut THA
CHUANG Chih-Yuan TPE
YIGENLER Abdullah TUR
GUNDUZ Ibrahim TUR
PRYSHCHEPA Yevhen UKR
ZHMUDENKO Yaroslav UKR
KENJAEV Zokhid UZB

DAMER / WOMEN

MARCHETTI Nathalie BEL
LUNG Lisa BEL
BOGDANOVA Nadezhda BLR
TRIGOLOS Daria BLR
YAMADA Jessica BRA
TAKAHASHI Bruna BRA
XIAO Maria ESP
DVORAK Galia ESP
ZHANG Sofia-Xuan ESP
GARCIA Ana ESP
YUAN Jia Nan ^ FRA
GASNIER Laura FRA
LOEUILLETTE Stephanie FRA
ZARIF Audrey FRA
MIGOT Marie FRA
FORT Nolwenn FRA
MOSTAFAVI Leili FRA
POTA Georgina HUN
PERGEL Szandra HUN
MADARASZ Dora HUN
PICCOLIN Giorgia ITA
VIVARELLI Debora ITA
ISHIKAWA Kasumi JPN
ITO Mima JPN
HIRANO Miu JPN
SATO Hitomi JPN
SHIBATA Saki JPN
KATO Miyu JPN
HASHIMOTO Honoka JPN
HAYATA Hina JPN
NAGASAKI Miyu JPN
KIHARA Miyuu JPN
MORI Sakura JPN
SHIOMI Maki JPN
ODO Satsuki JPN
MATSUDAIRA Shiho JPN
OJIO Haruna JPN
DE NUTTE Sarah LUX
YANG Xiaoxin ^ MON
MA Wenting ^^ NOR
FENG Tianwei SGP
YU Mengyu SGP
LIN Ye SGP
ZENG Jian ^^ SGP
GOI Rui Xuan SGP
MORET Rachel SUI
EKHOLM Matilda SWE
BERGSTROM Linda SWE
KALLBERG Christina SWE
BERGAND Filippa SWE
JONSSON Jennifer SWE
FRONT Erika SWE
MUSKANTOR Rebecca SWE
KJELLSON Hanna SWE
HANSSON Matilda SWE
ROOSE Alma SWE
BAASAN Nomin SWE
EDVINSSON Jennie SWE
TANSKA Caroline SWE
TVEIT MUSKANTOR Leah SWE
OLSSON Linn SWE
HOLGERSSON Hannah SWE
JOHANSSON Nina SWE
SAWETTABUT Suthasini THA
KOMWONG Nanthana THA
PARANANG Orawan THA
SAWETTABUT Jinnipa THA
CHENG I-Ching TPE
YILMAZ Ozge TUR
ALTINKAYA Sibel ^ TUR
GAPONOVA Ganna UKR
PESOTSKA Margaryta UKR
CAREY Charlotte WAL